Apie Mus

KAIP ATSIRADO AMBER AUDINIAI?

Sveiki, esu Gintarė, trijų nuostabių vaikų mama. Belaukiant trečiojo vaikelio atėjimo sakiau sau, kad jei tai bus dukrytė (dar yra du broliai)- pradėsiu siūti jai sukneles. Siūvimas buvo sena svajonė, užgimusi dar vaikystėje, žaidžiant lėlėmis ir juk tai taip moteriška… Šiuo metu man tai ir atsipalaidavimas, ir saviraiška, ir proga išmokti vis kažką naujo.
Na, o savo siūvimo idėjoms įgyvendinti pradėjus ieškoti audinių kilo mintis pasiūlyti jų įsigyti ir kitoms, taip pat mėgstančioms siūti bendramintėms.

APIE MUS

AMBER audiniai – tai internetinė trikotažinių medžiagų ir siuvimo priedų parduotuvė. Prekiaujame tik kokybiškais įvairiais trikotažiniais audiniais, dauguma jų yra serfitikifuoti pagal Oeko-Tex standartą. Kokybė, malonus bendravimas, greitas prekių pristatymas – tai garantuojame kiekvienam mūsų prekių pirkėjui . Kviečiu pažiūrėti ir pasirinkti audinių savo siuviniams, o jei ko pasigendate ar norite pasiūlyti – parašykite, bus įdomu sužinoti jūsų nuomonę ar įsiklausyti į poreikį.

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS

GREITAS PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Nemokamas pristatymas jei yra mokėtina suma daugiau nei 70€

Pinigų grąžinimo garantija

100% pinigų grąžinimo garantija

Atsakome į klausimus 24/7

info@amberaudiniai.lt

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Pirkau kilpini trikotažą, labai gera kokybė, labai gražios ryškios spalvytės 👌😍😍😍 pardavėja labai maloni, tikrai rekomenduoju ir pati sugrįšiu dar ne kartą 😊🤗

Puikūs audiniai, kokybė super! Ačiū už dovanėlę😊